Винні попередники: Трамп поскаржився на успадкований від Обами "бардак" у США і в світі

Дата публікації
Винні попередники: Трамп поскаржився на успадкований від Обами "бардак" у США і в світі

Reuters

За його словами, нестабільна ситуація спостерігається на Близькому Сході і в Північній Кореї.

Президент США Дональд Трамп вважає, що його попередник Барак Обама залишив після себе безлад як у своїй країні, так і в світі.

Про це він пише CNN.

"Наша адміністрація успадкувала чимало проблем, у тому числі економічних. Чесно кажучи, я успадкував бардак, як у своїй країні, так і за кордоном", — заявив Трамп.

Серед труднощів у США він назвав брак робочих місць і низьку оплату праці. За кордоном, за його словами, нестабільна ситуація спостерігається на Близькому Сході і в Північній Кореї. Крім того, республіканець згадав ІД, порівнявши її з раковою пухлиною. "Але ми подбаємо про все це", — зазначив він.

За словами республіканця, його адміністрація з першого дня роботи приступила до вирішення успадкованих проблем.

"Я вмикаю телевізор, відкриваю газети, і бачу, що нашу роботу описують як хаос. А насправді все якраз навпаки. Ця адміністрація працює як відмінно налагоджений механізм, незважаючи на те, що Конгрес досі повністю не затвердив кабінет", — звинуватив Трамп ЗМІ в спробі замовчувати позитивні результати діяльності Білого дому.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп стверджує, що ніхто з його команди не вів таємних домовленостей з представниками російського уряду під час виборчої кампанії. Також він спробував виправдати контакти екс-радника Майкла Флінна з російським послом в США.

Американський Конгрес може заборонити адміністрації Трампа самостійно зняти санкції з Росії

Американський Конгрес може заборонити адміністрації Трампа самостійно зняти санкції з Росії

Наступна публікація