Вирішальні та найзапекліші баталії у Другій світовій війні пов'язані з Україною – Порошенко

Президент взяв участь в акції "Перша хвилина миру".

Роль України у Другій світовій війні неможна применшувати. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час акції "Перша хвилина миру" у День пам'яті та примирення в музеї історії України у Другій світовій війні у Києві.

"З Україною пов'язані вирішальні та найзапекліші баталії на радянсько-німецькому фронті. Тоді на нашій території було проведено 29 із сімдесяти шести стратегічних операцій", - заявив він, передає УНІАН.

За словами президента, українці воювали в Червоній армії, в радянських партизанських з'єднаннях, у лавах опору європейських країн, у складі канадської, американської, австралійської, британської та інших армій.

"Позаминулого року ми, нарешті, на законодавчому рівні віддали належну шану й офіційно визнали роль Української повстанської армії", - додав Порошенко.

"А ще десятки мільйонів працювали в тилу. От все це хай затямлять ті, хто хоче применшити роль України у антигітлерівській коаліції і у звільненні від коричневої чуми всієї Європи. То була, є й буде наша перемога", - заявив Порошенко.

Згадав президент про події на Сході, і заявив, що з часів Гітлера та Сталіна порушення норм міжнародного права там – безпрецедентне.

"Хижа й ненажерлива імперія знову не рахується з державними кордонами і прагне розширити свій так званий життєвий простір. Україна знову дає відсіч, - хіба що з тією різницею, що ворог прийшов не з Заходу, а зі Сходу", - додав президент.

Нагадаємо, раніше цього дня президент зустрівся з ветеранами та подякував їм  за боротьбу з фашизмом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: