Вища рада юстиції "злила" справу про засудження автомайданівців скандальним Чаусом

Розгляд відкладено на невизначений термін.

Вища рада юстиції на невизначений строк відклала розгляд дисциплінарної справи щодо судді Дніпровського суду Києва Миколи Чауса. Іще торік звільнити його з посади рекомендувала дисциплінарна комісія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підставою називалося порушення присяги під час розгляду справ щодо автомайданівців, яких позбавляли водійських прав без жодного доказу. Але розгляд провадження відклали вже вдруге.

Активісти переконані, що суддя відпрацьовував замовлення влади. Разом із тим сам себе підвішував на гачок, порушуючи закон і даючи підставу притягти себе до відповідальності.

Однак у грудні Чаус на засідання ВРЮ не прийшов. Начебто через хворобу. Котра, втім, не завадила йому стати суддею у скандальній справі лідера "Укропу" Геннадія Корбана. Одне із засідань тривало більше доби поспіль – це нонсенс у судочинстві, кажуть адвокати. Але це навіть не є нині предметом розгляду Вищої ради юстиції.

Відповідальні особи відклали процес "до з'ясування певних обставин і витребування оригіналу справи для розгляду". Сам Чаус прибув на засідання з двома охоронцями та коментарів для преси уникав. Як пояснив, із багатьох причин.

ВідеоВища рада юстиції відклала розгляд дисциплінарної справи щодо судді Миколи Чауса

Нагадаємо, 23 січня "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" отримало нового керівника. Ним став голова секретаріату партії Денис Борисенко.  

25 грудня під час засідання лідеру партії стало зле і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я. 

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня. 

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО.

Наразі Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана.

Показані документи, за твердженням ГПУ, доводять дачу хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: