Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вищий спецсуд відмовився змінювати підсудність справи Януковича про держзраду

Раніше адвокати Януковича запевняли, що генпрокурор втручається в судову автоматизовану систему розподілу суддів.

Вищий спеціалізований суд України відмовив у задоволенні клопотання адвокатів позбавленого звання президента Віктора Януковича щодо зміни підсудності кримінального провадження у справі про державну зраду

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган.

"Вищий спеціалізований суд України відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Януковича про зміну підсудності кримінального провадження щодо екс-президента", - написала вона.

Зазначимо, раніше захист Януковича звернувся до ВВСУ через нібито втручання генпрокурора в судову автоматизовану систему розподілу суддів.

Нагадаємо, раніше суд переніс засідання у справі про держзраду Януковича на кінець травня. Адвокатам Януковича знову надали час, щоб ознайомитися з наданими прокуратурою матеріалами.

4 травня відбулося перше судове засідання у справі за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді. Захист просив суд відкласти підготовче засідання до рішення Апеляційного суду про зміну підсудності справи, однак клопотання було відхилено. Суд також дозволив організувати відеоконференцію для участі Януковича у наступному засіданні. Захист позбавленого звання президента України Віктора Януковича заявив, що його допит за допомогою відеоконференції повинен бути організований за процедурою міжнародної правової допомоги. Такий варіант "зробить неможливим нівелювання звинуваченням свідчень Віктора Януковича".

Залиште свій коментар

Вибір редакції