Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вишинський просить допустити до нього російського консула - ЗМІ

За словами адвоката керівника "РИА Новости Украина", його підзахисний відмовився від українського громадянства ще на початку місяця.

Підозрюваний у державній зраді керівник "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський, який перебуває під арештом в Херсоні, написав заяву слідчому з проханням дозволити російському консулу відвідати його в СІЗО.

Про це заявив його адвокат Андрій Доманський, пише "Інтерфакс-Україна".

"Така заява була подана ще 1 червня разом із заявою про відмову від українського громадянства. Тепер ми написали ще одну після того, як вчора (20 червня - прим.ред.) мого підзахисного не доставили до суду, тому що знали про присутність там російського консула", - наголосив він.

За словами Доманського, Вишинський має намір передати слідчому звернення з проханням організувати зустріч із російським омбудсменом Тетяною Москальковою.

Зазначимо, раніше Москалькова повідомила, що планує відвідати Вишинського у суботу, 23 червня.

Нагадаємо, 9 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили звільнення ув’язнених громадян обох країн. Після цього Порошенко доручив омбудсмену Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв'язнів, які утримуються в Росії та в окупованих Криму і на Донбасі. 

ВідеоДенісова підозрює, що Сенцова годують примусово

Порошенко закликав Путіна відпустити утримуваних українців і надати до них доступ уповноваженій ВР з прав людини. Ноту із відповідним проханням до російського МЗС також направило українське посольство. Звільнити політв'язнів закликали і посли країн "Великої сімки". Тоді, як українська омбудсмен Людмила Денисова заявила про підозру, що Сенцова годують примусово.

Денісова підозрює, що Сенцова годують примусово

Людмила Денісова спробувала зустрітися з незаконно ув’язненим Миколою Карп'юком, але до нього її також не пустили. А до цього її не пустили на зустріч із українським політв’язнем Олегом Сенцовим. Потім Денісову не допустили до українського політичного в'язня Романа Сущенка у Москві. 18 червня Денісова провела переговори з російською колегою Тетяною Москальковою у Москві, однак домовленості знову були порушені вже наступного дня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції