Віталій Кличко оцінив політику Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, успішною була зовнішня політика, внутрішня - ні.

Мер столиці Віталій Кличко дав оцінку політичній діяльності колишнього президента Петра Порошенка.

Своє бачення він висловив в інтерв'ю виданню "Новое время".

За словами Кличка, Порошенко був сильним у зовнішньому курсі країни. "Він зумів провести багато важливих, значимих для України речей: європейська асоціація, згуртування союзників навколо України, безвіз для українців", - сказав він.

Натомість внутрішня політика екс-президента, вважає столичний мер, була менш успішною. "Тут справи кардинально відрізняються. Той результат, який він отримав на виборах, - явне тому підтвердження", - сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  Згодом комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Верховна Рада України 16 травня ухвалила рішення про дату інавгурації президента. Урочистості відбулися в понеділок 20 травня о 10 годині.

ВідеоПорошенко побажав Зеленському успішного президентства

Петро Порошенко звернувся до українців у переддень інавгурації свого наступника. Зазначив, що нинішня зміна влади є ознакою приналежності України до європейської цивілізації. Також оголосив, що залишається у політиці. Володимиру Зеленському натомість побажав успішного президентства. Говорив і про позитивні зміни, що відбулися в Україні за часів його каденції.  

Порошенко побажав Зеленському успішного президентства

Залиште свій коментар

Вибір редакції