"Витягувати Олега потрібно терміново": сестра Сенцова закликає відправити за ним медичний літак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стан здоров’я українця дуже поганий.

Стан українського політв’язня Олега Сенцова, який майже два місяці голодує у російській колонії, дуже погіршився. За ним потрібно відправляти медичний літак.

Про це у коментарі Громадському повідомила двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан.

"Витягувати Олега потрібно терміново", - наголосила вона.

За словами Каплан, Сенцова небезпечно перевозити навіть звичайним пасажирським літаком, а якщо його відправлять по етапу так званими "столипінськими поїздами", то там він точно не виживе.

"Я добре знаю Олега і якщо він скаржиться, а зараз він скаржиться і передбачає кінець, то можу сміливо сказати, що все дуже погано і це можна множити на 100, тому що Олег з тих, хто не говорить, що погано до останнього", — розповіла сестра Сенцова.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоСестра Сенцова повідомила про погіршення стану політв'язня

Через адвоката, політв'язень передав їй лист, у якому повідомив, що майже не встає з ліжка і що кінець близький. Олег поскаржився, що перебуває ще й в інформаційному вакуумі: українець навіть не знає, чи цікавиться ще хтось його долею. Режисер голодує вже 87-й день.

Сестра Сенцова повідомила про погіршення стану політв'язня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції