Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Війною в Сирії Путін хотів показати могутність РФ - Reuters

72% росіян позитивно відгукувалися про військову кампанію в Сирії.

Президент Росії Володимир Путін думав, що російські авіаудари в Сирії допоможуть змінити хід війни, але темпи просування сирійської урядової армії його розчарували.

Про це в п'ятницю, 5 лютого, повідомляє Reuters з посиланням на джерела, які близькі до російської армії.

Сирійська армія, яку підтримувала російська авіація, не змогла принести перемогу, яку можна було б показати світовій громадськості як доказ військової могутності і впливу Росії на Близькому Сході.

"Ми чули доповіді від влади, що ми підсилили військову міць в Сирії, але не побачили значних перемог", —сказав колишній полковник російської армії Дмитро Тренін.

Соціолог "Левада-центру" Степан Гончаров розповів агентству, що взяття Алеппо послужило б відволікаючим моментом від економічних проблем в Росії.

За даними "Левада-центру" за жовтень 2015 року, 72% росіян позитивно відгукувалися про військову кампанію в Сирії. Але з тих пір головними темами стали економіка і спроби Кремля врегулювати кризу.

Напередодні прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що Росія звинуватила Туреччину в підготовці вторгнення в Сирію, щоб відвернути увагу від власних злочинів в Арабській Республіці.

Раніше офіційний представник Міністерства оборони Росії Ігор Конашенков заявив, що те, що відбувається на турецько-сирійському кордоні, говорить про підготовку Туреччини до прямого вторгнення в Сирію.

Як раніше повідомлялося, США звинувачують Росію у зриві мирних переговорів щодо Сирії в Женеві. Переговори в Женеві мирного врегулювання конфлікту в Сирії припинені до 25 лютого. В ООН запевнили, що це не означає кінця і провалу переговорів.

Проте міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Росія посилює конфлікт у Сирії. Це провокує збільшення потоку біженців з охопленої війною країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції