Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військова прокуратура оголосила в розшук заступника і статс-секретаря Шойгу через посягання на межі України

Судом надано дозволи на їх затримання.

Головна військова прокуратура відправила до суду обвинувальні акти щодо трьох високопосадовців Збройних Сил РФ.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Йдеться про заступника міністра оборони РФ генерала армії Дмитра Булгакова, статс-секретаря – заступника міністра оборони РФ генерала армії Миколи Панкова та заступника головнокомандувача Військово-морського флоту РФ віце-адмірала Олександра Федотенкова.

Їх звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України, яка призвела до загибелі людей.  

"Високопосадовці у лютому-березні 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими керівниками Збройних Сил Російської Федерації та представниками влади РФ, вчинили умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення встановленого Конституцією України порядку, схиляли шляхом погроз та підкупу військовослужбовців Командування ВМС ЗС України до вчинення державної зради, вчинили пособництво у веденні агресивної війни проти України, сприяли безперешкодному вторгненню військовослужбовців ЗС РФ для здійснення військової окупації території півострова Крим", - йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

4 жовтня обвинувальні акти стосовно цих осіб були скеровані до суду.

Нині їх оголошено в розшук. Судом надано дозволи на їх затримання та доставку в суд для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції