Військова прокуратура прийшла з обшуком до голови комісії самоврядування Київради

На думку очільника фракції "Батьківщина", обшук проводять, щоб зірвати розгляд "рішення про імпічмент" Порошенку.

Правоохоронці прийшли з обшуком до голови комісії Київради з питань місцевого самоврядування, члена фракції "Батьківщина" в Київраді Олександра Березнікова, щоб перешкодити прийняттю рішення про "імпічмент президенту".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник фракції "ВО "Батьківщина" в Київраді Володимир Бондаренко.

"Обшук із 7 ранку проводить військова прокуратура України Анатолія Матіоса. Група людей, представників військової прокуратури, прийшли з обшуком у квартиру члена фракції "ВО "Батьківщина" у Київраді Олександра Березнікова", - написав він.

За словами Бондаренка, обшук проводиться за місцем реєстрації депутата, хоча у постанові вказана інша адреса.

"Олександр Березніков є головою комісії Київради з питань місцевого самоврядування, на сьогоднішньому засіданні якої мав розглядатися проект рішення "Про імпічмент Президенту України", ініційований фракцією "Батьківщина", - додав він.

Також керівник фракції пояснив, що для прийняття рішення комісія у складі 4 депутатів (представники фракцій "ВО "Батьківщина", "Свобода", "Самопоміч" та "БПП") повинна мати кворум у складі 3 депутатів.

"З огляду на обставини, Березніков очевидно не зможе бути присутнім на засіданні комісії. А одним із членів комісії є представник фракції "БПП", які саботують відповідний проект рішення на усіх комісіях, і який може зумисно не прийти на засідання", - зазначив Бондаренко, спрогнозувавши, що засідання може бути зірване через відсутність кворуму і, відповідно, проект рішення не буде розглянутий.

Депутат наголосив, що це дозволить не поставити проект рішення до порядку денного наступного засідання Київради і висловив припущення, що влада затягує час.

"Здійснюється грубий політичний тиск на політичну силу "Батьківщина", - резюмував він.

#обшук Обшук з 7 ранку проводить військова прокуратура України А.Матіоса. Група людей, представників військової прокурат...

Опубликовано Володимиром Бондаренко 13 сентября 2017 г.

Залиште свій коментар