Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військове повернення Криму стало б катастрофою – Волкер

Американець вважає, що територіальну цілісність України слід відновити мирним шляхом.

Силовий сценарій повернення Криму під контроль Києва не варто навіть розглядати. Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер, повідомляє УНІАН.

"Не існує військового вирішення в сенсі повернення Криму до складу України силою. Це буде з військової точки зору катастрофою, це призведе до втрати тисяч і тисяч життів. Це ніхто не повинен розглядати. Тому не можна повертати силою", - сказав він.

ВідеоКурт Волкер презентував сайт про протидію російської агресії в Україні

"Росія несе повну відповідальність за біль і страждання в Україні" - написано на головній сторінці Інтернет-ресурсу. Він містить повний перелік дій Кремля - від окупації Криму і початку війни на Донбасі до захоплення неподалік Керченської протоки українських моряків у листопаді минулого року.

Курт Волкер презентував сайт про протидію російської агресії в Україні

На думку Волкера, вирішення цього питання слід шукати в правовій площині, а також у підтримці зв’язку з населенням окупованого півострова та розвитку кримської культури. "Це незаконна окупація і незаконне захоплення території. Ми принципово підтримуємо Україну і наполягаємо, щоб її територіальна цілісність була відновлена​​", - запевнив представник американської влади.

Також представник Держдепу запевнив, що санкції проти Росії будуть періодично посилюватися, якщо тривала окупація Криму та її агресивні дії проти України не будуть зупинені. "Я очікую, що, якщо ми продовжимо бачити те, що ми спостерігали останні кілька років, санкції проти Росії періодично будуть посилюватися, якщо ситуація не буде змінюватися. Ми не хочемо нікому вселяти думку про те, що ми задоволені або приймаємо статус-кво. Ми віримо, що зміни необхідні ", - сказав Волкер.

Фотогалерея Муженко прийняв Волкера і Йованович для розмови про АТО і співпрацю з США (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції