Військові без втрат звужують кільце навколо Луганська та Донецька

Військові без втрат звужують кільце навколо Луганська та Донецька

Військові продовжують рухатися вперед

Сили АТО рухаються вперед.

За останні 48 годин українські військовослужбовці  на Донбасі не зазнали втрат, а АТО має позитивну динаміку, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

За минулу ніч позиції силовиків обстрілювалися чотири рази: на прикордонному КПП "Довжанський", у Маринівці, Ільїнці та Дьяково. Українці відповідали  прицільним вогнем на ураження, а поблизу Краматорського летовища українським десантникам вистачили лише підготувати зброю, як бойовики зникли.

Разом із тим, антитерористична операція має позитивну динаміку: війська та гвардійці просуваються вперед. За останню добу були проведені ретельно сплановані зачистки і встановлений повний контроль над Семенівкою та Костянтинівкою. Кільце навколо Донецька із Луганськом  стає щільнішим та потужнішим.

У той же час, переважна більшість цивільного населення у звільнених містах зустрічають і вважають українських силовиків  не інакше, як за визволителів. Дехто з містян, навіть не маючи зайвого шматка хліба, намагаються пригощати військових.

Міліціонери Слов'янська можуть отримати довічне ув'язнення

Міліціонери Слов'янська можуть отримати довічне ув'язнення

Безпосередньо у Слов'янську сьогодні до кінця доби вже обіцяють відновити у кількох північно-східних районах постачання електрики.  Колони із гуманітарною допомогою їдуть у місто постійно.

З іншого боку,  на тих дорогах, які розміновані та перевірені, вже вишикувались величезні черги із приватних автомобілів - люди повертаються у місто.

Нині на вулицях Слов'янська значно побільшало людей. Вони ходять, переважно, центральними вулицями і намагаються уникати тихих провулків та покинутих бойовиками будівель, приміщень та фортифікаційних укріплень.  Життя  дуже повільно, але повертається у звільнених містах до буденного розпорядку.

Як вже раніше повідомлялося, налякані мешканці Донецька кинулися масово тікати з міста.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Повʼязані теми:

Наступна публікація