Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Воєнний стан в усій Україні буде запроваджений лише у випадку наземної агресії РФ – Порошенко

Президент заявив, що без цього обмеження прав і свобод не буде.

Президент України Петро Порошенко закликав депутатів підтримати пропозицію про запровадження військового стану. У своєму виступі він наголосив на потребі запровадити такий стан у кількох областях строком на 30 днів.

"Виключно у випадку наземної російської військової агресії", - наголосив глава держави.

Президент пообіцяв, що в разі появи першого солдата РФ на території України, він "не буде втрачати жодної секунди для захисту української землі". Разом із тим Порошенко наголосив, що йдеться саме про наземну операцію регулярних військ РФ за межами ООС і анексованого Криму.

Верховна Рада своїм голосуванням підтримала пропозиції президента Петра Порошенка. За воєнний стан на території прикордонних із РФ і придністровською ділянкою кордону з Молдовою, а також приморських областей проголосували 276 депутатів.

ВідеоРадикали і "Батьківщина" не дозволяють відкрити засідання у ВР щодо введення воєнного стану

Представники "Радикальної партії" та "Батьківщини" заблокували трибуну і вимагають проведення консультацій з президентом до відкриття засідання. Опублікований указ містить норму, яка обмежує право на проведення виборів. Фракції хочуть додати постанову, що вибори таки відбудуться у передбачений термін. 

Радикали і "Батьківщина" не дозволяють відкрити засідання у ВР щодо введення воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції