"Військову операцію тримають в кишені": Кулеба повідомив можливий нинішній план РФ щодо України

Дата публікації
Перегляди
6238
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Військову операцію тримають в кишені": Кулеба повідомив можливий нинішній план РФ щодо України

Фото: Associated Press

Кулеба наголосив, що Україна, на відміну від РФ, виконує взяті на себе зобов'язання з мирного врегулювання на Донбасі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив думку, що нинішнім планом Росії є спроба дестабілізувати ситуацію в Україні.

Про це він сказав на брифінгу.

За його словами, основний план Росії передбачає не тільки концентрацію військ, а й проведення кібератак, поширення дезінформації. Він уточнив, що це відбувається вже зараз. Натомість, він запевнив, що Україна готова до будь-яких сценаріїв.

"Кількість російських військ стає все більшою, але ми вважаємо, що зараз план Росії полягає в тому, що використати загрозу застосування сили, щоб дестабілізувати Україну зсередини, посіяти паніку і змусити нас йти на поступки. Наш головний пріоритет - не дозволити Росії реалізувати її основний план, але Україна готова до будь-яких сценаріїв, ми не повинні виключати нічого", - сказав Кулеба.

З його слів, військова операція РФ проти України - це те, що Кремль поки "тримає в кишені". Проте, очільник МЗС вказав, що у такому разі буде боротьба не тільки за Україну, а за "стабільність ЄС, Заходу в широкому сенсі слова".

Також Кулеба наголосив, що Україна, на відміну від РФ, виконує взяті на себе зобов'язання з мирного врегулювання на Донбасі, а тому, за його словами, "зараз не Україна повинна йти на поступки, а Росія".

"Ми були більш ніж конструктивними в останні роки, ми конструктивно налаштовані і зараз, але на поступки повинна йти Росія", - підсумував він.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Росії офіційно відмовили у вимозі не приймати Україну до НАТО | Новини світу

Росії офіційно відмовили у вимозі не приймати Україну до НАТО | Новини світу
Наступна публікація