Візит прем'єра Індії до Путіна: у США відреагували на поїздку Моді до Москви

Візит прем'єра Індії до Путіна: у США відреагували на поїздку Моді до Москви

Президент Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді. / Фото: Associated Press

Зокрема, у Держдепі висловили занепокоєння через зустріч політиків.

В американському Пентагоні відреагували на зустріч прем'єр-міністра Індії Нарендри Моді з диктатором-президентом РФ Володимиром Путіним у Москві.

Переговори політиків прокоментував речник Міноборони США Пет Райдер.

"З погляду США, Індія є стратегічним партнером, з яким ми продовжуємо вести повний і відвертий діалог, зокрема щодо їхніх відносин з Росією. Але я не думаю, що хтось здивується, якщо Путін спробує представити цей візит таким чином, щоб якось показати, що він не є ізольованим від решти світу",— наголосив він.

Також Райдер зауважив, що Індія та Росія мають дуже давні відносини. Втім, Штати надалі розглядають "Індію як стратегічного партнера", а також надалі будуть вести з Нью-Делі "активний діалог".

За його словами, війна "фюрера" Путіна ізолювала РФ від решти світу, і "це далося їй дуже дорогою ціною". Також Райдер висловив сподівання, що "Індія підтримає зусилля, спрямовані на досягнення тривалого і справедливого миру для України".

Тим часом речник Державного департаменту США Метью Міллер висловив занепокоєння Індії щодо її відносин з Росією на тлі війни РФ в Україні. 

"Я стежитиму за публічними заявами прем'єра Моді, щоб дізнатися, про що він говорив, але, як я вже сказав, ми досить чітко висловили безпосередньо Індії нашу стурбованість їхніми відносинами з Росією", – зазначив речник.

Як повідомлялося, прем'єр Індії Нарендра Моді під час зустрічі з Путіним зробив заяву про війну в Україні. З його слів, неможливо знайти рішення на полі бою. Мовляв, саме тому Києву і Москві слід сісти за стіл переговорів. 

Читайте також: 

На саміті НАТО оголосять про важливі зміни для України! 

На саміті НАТО оголосять про важливі зміни для України! 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація