Візит Тіллерсона до Москви показав, що Росії не можна довіряти — Клімкін

Глава МЗС також прокоментував слова Тіллерсона про підтримку України.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що візит держсекретаря США Рекса Тіллерсона до Москви показав, що з Росією не можна співпрацювати і  розмовляти на основі довіри.

Це Клімкін сказав у четвер, 13 квітня, коментуючи підсумки зустрічі державного секретаря США Рекса Тіллерсона з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим 12 квітня в Москві, передають Українські Новини.

"Візит Тіллерсона — це етап у вибудовуванні того, яким чином ми можемо спільно тиснути на Росію, щоб вона почала, нарешті, діяти в логіці того, щоб піти з Донбасу", — сказав глава українського МЗС.

Клімкін додав, що ще на засіданні "Україна – НАТО" Штати запевнили Україну, що завжди будуть виступати з підтримкою української держави і санкції, введені через окупацію Донбасу, залишаться в силі до виконання мінських домовленостей вповні.

"Я вважаю, що його візит дуже чітко продемонстрував… нашу спільну тезу — з Росією не можна ні співпрацювати, ні розмовляти на основі довіри. У час візиту однозначно було підтверджено, до речі, те, що сказав Тіллерсон в ході зустрічі глав МЗС G7: "Ми готові зробити для України більше. Кожен, хто сидить за цим столом, теж повинен зробити більше. І це дуже важливо", — заявив Клімкін.

Нагадаємо, 11 квітня Держсекретар США Рекс Тіллерсон вперше прибув до Москви з офіційним візитом. 12 квітня відбулися його переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.  У Кремлі повідомили, що українська тема обговорювалася під час зустрічі президента РФ Володимира Путіна з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, хоча й не детально.

ВідеоТрамп назвав візит Рекса Тіллерсона до Москви "вражаючою роботою"

Залиште свій коментар