Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Візит Зеленського спричинив скандал: херсонські ЗМІ публікують порожні сторінки через непрозору акредитацію

Візит Зеленського спричинив скандал: херсонські ЗМІ публікують порожні сторінки через непрозору акредитацію

Журналісти кажуть, що офіційного анонсу приїзду президента не було, а запросили лише обраних.

26 червня президент Володимир Зеленський приїхав до Херсонської області. Низка місцевих ЗМІ висвітлює події, публікуючи порожні сторінки - так вони бойкотують непрозору акредитацію на зустріч із головою держави.

Так, журналісти кажуть, що висвітлювати візит президента запросили лише "лояльні ЗМІ", а офіційних анонсів про нього ОДА не давала.

В Офісі президента зазначили, що вони не займаються акредитаціями в жодних областях. У Херсонській ОДА пояснили, чому багатьох журналістів не долучили до висвітлення візиту Зеленського.

Журналістка Тетяна Дергачева запропонувала журналістам замість фото у матеріалах про приїзд Зеленського використовувати просто чорне тло.

Саме така картинка завтра буже на всі заяви Зеленського на Херсонщині. чого? Влада ігнорує регіональні ЗМІ - на візит...

Опубліковано Татьяною Дергачевою Четвер, 25 червня 2020 р.

Журналістка Євгенія Вірлич у відео звернулася до керівництва ХОДА: "Жодної офіційної інформації, жодних запрошень журналістів – принаймні до сьогоднішнього ранку, але вибілювання бордюрів, прибирання, підготовка певних локацій із чітким меседжем "тут буде президент"".

Yuriy Husyev, просто майте на увазі, що журналісти - не лише не мішень: це такі самі професіонали, як і інші. І якщо Ви...

Опубліковано Євгенією Вірлич Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Зрештою на сайтах видань почали виходити порожні новини.

Інтернет-видання НоваМедія:

Бойкот через візит Зеленського у Херсоні_1

Портал Кавун.City

Бойкот через візит Зеленського у Херсоні_2

Інформаційне агентство ПІК

Бойкот через візит Зеленського у Херсоні_3

Видання Мост

Бойкот через візит Зеленського у Херсоні_4

Виданню Детектор Медіа дав коментар редактор "Політичної Херсонщини" Дементій Білий. Він підтвердив, що Херсонська облдержадміністрація не публікувала анонс візиту Зеленського, а його поїздку запросили висвітлювати лише центральні ЗМІ. Уже після критики херсонських медіа ХОДА запросила деяких місцевих журналістів, але лише окремих, а анонс про акредитацію так і не оприлюднили. За його словами, місцеві журналісти дізналися, що отримати акредитацію можна 26 червня, об 11:30. До ХОДА пустили не всіх - бо деяких журналістів не було в списках. Пан Білий не знає, про які списки йдеться.

Раніше пресссекретарка президента Юлія Мендель потрапляла у скандали з медійниками: коли журналіст "Радіо Свобода" Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми "Схеми" про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його. На тлі цього скандалу інші журналісти почали розповідати історії, як працівники ОП повелися з ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції