Визначено дату та склад суддів, що розглядатимуть справу Януковича про держзраду

Визначено дату та склад суддів, що розглядатимуть справу Януковича про держзраду

Фото: Reuters

Справа надійшла вчора наприкінці дня, передана наручно від Апеляційного суду міста Києва.

В Оболонському суді Києва визначили склад суду, який розглядатиме справу про державну зраду проти Віктора Януковича.

Перше засідання суду призначено на 4 травня.

Згідно з даними сайту Оболонського суду, матеріали надійшли 10 квітня, передає Українська правда.

Головуючий суддя – Владислав Дев'ятко, який і є суддею-доповідачем та двоє інших учасників колегії: судді Дмитро Камбулов і Максим Тітов.

Раніше зазначалося, що 7 квітня Українські новини з посиланням на джерело стверджувало, що саме цей склад суду розглядатиме справу Януковича. При цьому у самому суді 7 квітня заявляли, що матеріали справи до суду ще не надійшли. Таким чином автоматичний перерозподіл справ відбутися не міг.

У прес-службі суду заявили, що справа надійшла до суду в понеділок, а автоматичний перерозподіл відбувся ввечері понеділка, 10 квітня.

"Справа надійшла вчора наприкінці дня, передана наручно від Апеляційного суду міста Києва. Одразу після реєстрації відбувся авторозподіл. Шляхом авторозподілу справи був призначений склад суду. У перерозподілі брали участь всі судді Оболонського суду Києва, які не перебували на лікарняному", – повідомили у прес-службі.

На запитання, як в суді можуть пояснити, що раніше ЗМІ називали той самий склад суду, у прес-службі зазначили:

"Не можу пояснити. У п'ятницю у суді  відбувалося оголошення вироку по справі Торнадо. Всі наші коментарі були по цій справі. Коли хтось запитував про справу Януковича, я просила всіх набрати в понеділок, бо на той час у суді не було справи Януковича", – сказала прес-секретар суду.

Нагадаємо, 28 березня Апеляційний суд доручив Оболонському райсуду Києва розглядати справу колишнього президента Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді.

Як пояснював генеральний прокурор Юрій Луценко, після оголошення повного тексту ухвали в Апеляційному суді (3 квітня) обвинувальний акт мали направити до Оболонськього районного суду. Після цього протягом 5 днів Оболонський райсуд має призначити дату розгляду справи.

Справу Януковича можуть передати до Оболонського райсуду

Справу Януковича можуть передати до Оболонського райсуду

Повʼязані теми:

Наступна публікація