У Кремлі узгодили план дій на майбутніх українських виборах – ІС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також зняли питання обов’язкової підтримки кандидатів УПЦ МП.

Наприкінці вересня президент Росії Володимир Путін остаточно узгодив та ухвалив таємний план дій Кремля на майбутніх президентських та парламентських виборах в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" та народний депутат України Дмитро Тимчук.

"За нашими даними, відповідно до затвердженої В.Путіним стратегії, виконавцям в особі держструктур і "неурядових організацій" РФ в частині, яка їх стосується, доручено сконцентрувати основні зусилля не тільки на виборах президента України в 2019 році, а й паралельно на підготовці до наступних за ними парламентських", - йдеться у повідомленні.

Згідно з планом дій, медійна та фінансова підтримка проросійських політиків в Україні напряму залежатиме від їхньої готовності визнати анексію Кримського півострову та реалізувати проект федералізації України.

"При цьому, В. Суркову і його команді політтехнологів вдалося переконати В.Путіна в тому, що централізоване керівництво штабів проросійських кандидатів під егідою єдиної команди політтехнологів (за нашими даними, йдеться про команду В.Медведчука) несе в собі низку організаційних ризиків, пов'язаних з давніми особистими конфліктами в середовищі українських олігархів і міжгруповими протистояннями серед українських політиків проросійського табору", - зазначив Тимчук.

Крім цього, у Кремлі було знято питання щодо обов’язкової підтримки проросійських кандидатів діяльність Української православної церкви Московського патріархату, оскільки на парламентських виборах Москвою планується залучити до агентів впливу низку політиків із Києва та центральної України, електорат яких підтримує автокефалію української церкви.

Относительно стратегии Кремля на период выборов в Украине По информации группы ИС, в конце сентября президент РФ...

Опубліковано Дмитрієм Тымчуком Понеділок, 15 жовтня 2018 р.

Раніше, група "Інформаційний спротив" повідомляла, що напередодні виборів Росія планує, використовуючи етнічний фактор угорців, влаштувати в Україні нову точку дестабілізації на Закарпатті.

Відео Кремль пробирається до керівництва Україною, ховаючись за спинами багатіїв

Проміжні результати ще неоголошених президентських перегонів - серед топ-новин тижня. Є велика підозра, що за спинами Юрія Бойка і Вадима Рабиновича впевнено і наполегливо пробирається до керівництва державою господар Кремля. Об'єднання Ахметова, Колесникова, Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Колесникова та Медведчука в одній силі максимально готовий підтримати Кремль. 

Кремль пробирається до керівництва Україною, ховаючись за спинами багатіїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції