Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вкрадені підписи за відставку Шокіна "знайшлися" у Портнова

Колишній радник Януковича пропонує генпрокурору угоду.

Папка з підписами за відставку генпрокурора Віктора Шокіна, яку в п'ятницю вкрали зі столу народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва в залі голосувань, опинилася у колишнього заступника голови Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова.

Екс-соратник Януковича опублікував фото одним із підписних листів та запропонував угоду.

"Продам недорого папки з підписними листами за відставку Генерального прокурора України або обміняю їх у нього ж на хорошу, раніше нікому не продану кримінальну справу, або на справу, що знаходиться в стадії передпродажної підготовки або на свою кримінальну справу", - написав Портнов.

При цьому екс-замглави Адміністрації президента пропонує Шокіну самому забрати підписи і просить не турбувати посередників.

Втім, це може бути "тролінг" з боку Портнова, оскільки фото листа з підписами повністю збігається з опублікованим раніше.

 

Оголошення.Продам недорого папки з підписними листами за відставку Генерального прокурора України або выменяю їх у нього...

Опубліковано Андрій Портнов 11 грудня 2015 р.

Єгор Соболєв після пропажі підписів сказав, що на момент зникнення в папці було 127 підписів. Останньою підписалася депутат від Блоку Петра Порошенка Оксана Продан. Він також підкреслив, що зібрати підписи заново йому буде неважко. Соболєв запевнив, що вже є план, як дізнатися, куди пропала папка.

Відео США чекають від України відставки Шокіна й більш рішучої боротьби з корупцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції