Влада анексованого Криму погрожує Україні позовом за "двадцятирічний грабіж"

Вони також звинуватили Київ в тому, що в розвиток інфраструктури та економіки регіону нічого не вкладалося.

Так звана "влада" анексованого Криму у відповідь на позов Києва з приводу суверенних вод навколо півострова може подати зустрічний позов на Україну.

Він стосуватиметься шкоди, завданої Україною в результаті "двадцятирічного грабіжу з боку влади", про це повідомив нелегітимний віце-прем'єр Руслан Бальбек, передає РИА Новости.

"Крим має право подати зустрічний позов і вимагати від України відшкодування збитків за грабіж, який здійснювався на півострові протягом двох десятиліть, коли під "шефством" київської влади проводилося розбазарювання кримських земель, нерухомості, забиралися геть чисто всі зібрані податки, при цьому в розвиток інфраструктури та економіки регіону нічого не вкладалося", - заявив Бальбек.

Він також звинуватив Київ, що претензії не правомірні і мають популістський характер.

"Цілком можливо, і знайдеться той суд, який винесе рішення, що зобов'язує Російську Федерацію підкоритися українським вимогам. Ось тільки ці вимоги будуть виконуватися лише в запаленій уяві судді і гарячковому маренні українських політиків", - додав він.

Нагадаємо, 22 серпня стало відомо, що Україна направить позов в міжнародні судові інстанції про порушення Росією зобов'язань у рамках Конвенції ООН з морського права. Також міністр закордонних справ Павло Клімкін зазначив, що Україна доведе порушення Росією низки зобов'язань щодо окупованого Криму, а також фінансування тероризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: