Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада Чехії нічого не знає про "відрядження" мера Одеси до Праги

НАБУ оголосило підозру невловимому меру.

У Чехії нічого не знають про "відрядження" мера Одеси Геннадія Труханова, в яке він відправився одразу після виходу з тривалої відпустки.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

ВідеоНАБУ оголосила підозру меру Одеси і трьом його підлеглим

Ще трьох осіб затримали. Їх усіх підозрюють у фінансових оборудках. Мерія, за інформацією детективів, придбала адмінкорпус колишнього заводу "Краян" за завищеною ціною - 185 мільйонів гривень. А півроку до цього будівля коштувала всього 11 мільйонів.

НАБУ оголосила підозру меру Одеси і трьом його підлеглим

12 лютого Труханов нібито поїхав до Праги "для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки". Саме так на сайті Одеської міської ради поясняється мета "відрядження" мера.

Але у прес-службі Міністерства промисловості Чехії повідомили, що не мають жодної інформації про візит Труханова та про його зустрічі у відомстві.

Також нічого про "візит" мера Одеси не знають у Міністерстві закордонних справ Чехії.  

У посольстві України в Празі заявили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів протягом останнього часу.

Нагадаємо, 13 лютого міському голові Одеси Геннадію Труханову повідомили про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем. Також про підозру повідомили ще трьом посадовцям мерії Одеси - заступнику міського голови, директору департаменту комунальної власності та голові постійної комісії з питань комунальної власності міськради.

У рамках цього ж кримінального провадження затримали ще трьох осіб - одну посадову особу мерії Одеси та двох фізичних осіб-керівників компанії. Ще одній особі — оцінщику — повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч 5 ст.191, ст. 365-2 КК України.

У НАБУ уточнили, що ухвали про проведення обшуків у цих посадових осіб отримали ще 18-19 грудня 2017 року. Проте вже 19-20 грудня троє посадовців мерії виїхали за кордон і відтоді під різними приводами не повертались до України. Напевно, щоб переховуватися від слідства. На початку січня за кордон виїхав і голова постійної комісії міськради.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції