Владі вигідна була кров під ВР, щоб прикрити свій злочин – Тягнибок

Владі вигідна була кров під ВР, щоб прикрити свій злочин – Тягнибок

Тягнибок звинуватив владу в безладах 31 серпня

Політик заявив, що "Свобода" прагне об'єктивного розслідування.

Події під парламентом 31 серпня мають стати сигналом для влади, яка мусить змінитися і не доводити країну до відчаю та голодних бунтів. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок у програмі "Шустер Live" в ефірі телеканалу 1+1.

Політик заявив, що його партія непричетна до кровопролиття і не планувала його. Як доказ цього він навів присутність на мітингу своїх дітей, яких би він не брав із собою, якби знав про можливість вибухів і сутичок.

Тягнибок заявив, що відповідальність за безлади лежить на правоохоронних органах, які не змогли або не схотіли вирахувати провокаторів і попередити трагедію. Натомість керівництвом міліції, вважає політик, вирішило розібратися зі своїми політичними опонентами, котрі виявили принциповість.

"Вони вже призначили винних", - заявив Тягнибок, апелюючи до слів міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після трагедії та нагадуючи про презумпцію невинуватості.

Олег Тягнибок назвав розслідування подій під Радою - спробою відволікти увагу

Олег Тягнибок назвав розслідування подій під Радою - спробою відволікти увагу

"Те що роблять зараз – це не слідство", - наголосив лідер "Свободи". "Їхнє завдання – щоби націоналістів узагалі не було", - додав він.

Тягнибок вважає, що кровопролиття було "ні на йоту не вигідне" його політичній силі. Натомість влада, на його думку, "прикрила" трагедією зраду національних інтересів при голосуванні за зміни до Конституції, а також досягла інших своїх цілей.

"Вони хочуть залякати людей, щоб люди зараз не виходили на акції протесту. Мовляв, ми вас будемо грабувати тепер, але якщо ви виступаєте проти того, ми скажемо, що ви – агенти Кремля. Ми вас будемо зараз обдирати тарифами, ми вас будемо продавати Москві, а якщо ви будете виступати проти того, ми оголосимо, що неможна виходити, бо є загроза терористичних актів", - пояснив політик.

"Владі вигідна була кров, щоб прикрити свій злочин", - підсумував Тягнибок.

Раніше вдень стала відома дата наступного допиту Тягнибока щодо бійні під РадоюЛідер ВО "Свобода" викликаний 8 вересня на наступний допит у міліцію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація