Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вніс 3 гривні замість 2,5 млн: ЦВК відмовила у реєстрації двом претендентам на посаду президента

Обидва мали проблеми з документами та грошима.

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації для участі у виборах двом претендентам на посаду президента України.

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні 11 січня, передає Укрінформ.

Один з претендентів Сергій Фаренюк подав документи, які не відповідали вимогам згідно з українським законодавством, вони містили неточності та помилки. Окрім того, Фаренюк вніс заставу в розмірі 3 грн замість необхідних 2,5 млн грн.

Інший охочий взяти участь у виборах Віталій Велідченко також мав проблеми з документами. Він, зокрема, не подав до ЦВК заповненої анкети, передвиборчої програми та автобіографії в електронному вигляді, декларації. Окрім того, він не вніс застави в розмірі 2,5 млн грн. Навіть трьох гривень.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції