Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер анонсував максимально представницьку делегацію США на інавгурацію Зеленського

Спецпредставник Держдепу дав зрозуміти, що Україна залишається серед пріоритетів зовнішньої політики Вашингтону.

Сполучені Штати Америки готуються відрядити на інавгурацію нового президента України Володимира Зеленського делегацію максимально високого рівня для подібних заходів. Про це в інтерв’ю ВВС заявив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

"На інавгурацію президента України до Києва з США прибуде делегація високого рівня. Ми очікуємо, коли визначиться точна дата, і тоді визначимо її склад. Приблизно в ті дні я намагатимусь із ним зустрітися, щоб обговорити конфлікт на Донбасі і кроки, які можна було б зробити, щоб повернути спокій і мир на цю землю", - зауважив дипломат.

ВідеоІнтерв'ю Курта Волкера для ТСН.Тижня (повна версія англійською з субтитрами)

Українських моряків Кремль може відпустити до Різдва. Про це сказав Курт Волкер, який відповідає за українське питання в Вашингтоні. Він, як ніхто у Білому домі, знається на українському питанні, бо, насправді, саме він є ключовою фігурою переговорного процесу з Кремлем, який представляє сірий кардинал Владислав Сурков. 

Інтерв'ю Курта Волкера для ТСН.Тижня (повна версія англійською з субтитрами)

Американець уточнив, що статус гостей на церемонії присяги Зеленського буде визначатися правилами подібних заходів. "Поки це не оголошено, але це буде найвищий рівень представництва, який буде відповідати статусу інавгурації глави держави, що входить в число наших друзів", - пояснив Волкер.

Також представник Держдепу додав, що очікує від нового українського лідера кроків, спрямованих на продовження західного вектору розвитку держав. "Той мінімум, який ми можемо зробити – це дозволити йому і українському народу рухатися разом до подальшого розвитку демократії", - заявив Волкер.

Раніше повідомлялося, що Волкер висловив підтримку бажанню Зеленського вести діалог із президентом РФ Володимиром Путіним щодо майбутнього окупованих районів Донбасу та Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції