Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер назвав ухвалені Радою законопроекти щодо реінтеграції Донбасу "жорсткими кроками для миру"

Спецпредставник Держдепу США закликав Росію покласти край "конфлікту".

Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер прокоментував ухвалення Верховною Радою законопроектів щодо реінтеграції Донбасу, назвавши їх "жорсткими кроками для миру", і закликав Росію завершити "конфлікт".

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Подовження спеціального статусу показує, що Україна робить жорсткі кроки для миру. Сподіваюся, тепер Росія буде діяти, щоб настав мир - прийшов час покласти край конфлікту", - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, Рада проголосувала за законопроект №7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".  Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік від дня набрання чинності Законом України ”Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням ВР. 

Окрім цього 233 народних депутати проголосували у першому читанні за законопроект №7163 про реінтеграцію Донбасу. Із попередньої президентської версії була вилучена згадка про Мінські домовленості. Це уточнення стосується того, що по всьому тексту законопроекту зняти всі положення, де називаються Мінські домовленості, замінивши їх на резолюцію Ради безпеки ООН, ухвалену у зв’язку з російською збройною агресією на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції