Волкер підтримав бажання Зеленського вести діалог з Путіним щодо Донбасу та Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку спецпредставника США, для України і Росії важливо продовжувати переговори.

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявляє, що підтримує прямий діалог Володимира Зеленського, який набрав більшу кількість голосів українців у другому турі виборів президента, і російського лідера Володимира Путіна. 

Про це він заявив в інтерв’ю програмі NewsHour для американської служби суспільного мовлення PBS.

"Я думаю, те, що він сказав про конфлікт і про свій підхід, є наразі абсолютно правильним. Він твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Він хоче повернути землі. Він не збирається відступати від цього. Для України і Росії важливо мати безпосередні обговорення, і тому, я думаю, що його бажання розмовляти з Путіним - це правильна справа, а не погана", - наголосив він.

На думку Волкера, перемога Зеленського на виборах в Україні може створити нову можливість для діалогу з Путіним. 

"Будемо сподіватися, що це так, оскільки це новий президент, просто можливість для нового старту з діалогом, хоча позиція Росії щодо вторгнення і окупації території є дійсно тим, що потребує зміни", - резюмував спецпредставник Держдепу США.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції