Волкер пояснив, чому більш націоналістична і прозахідна Україна стала поразкою Росії

Кремль отримав протилежний задуманому результат і не знає, що тепер робити.

Російська агресія проти України не лише не досягнула своєї мети, але й дала зворотний ефект. Про небажані для Кремля наслідки його ж дій розповів на саміті Ялтинської європейської стратегії спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер, повідомляє УНІАН.

"Росія зараз перебуває в ситуації, коли вона не досягає того, що поставлено перед нею", - вважає він. І пояснює, що метою Кермля було повернути Україну до своєї орбіти, натомість Україна ще відчутніше віддаляється. "Росія хоче знайти спосіб створити таку інтервенцію, яка завершиться тим, що Україна стане проросійською, повернеться в сферу впливу Росії. Але захоплення територій України насправді дав зворотний ефект – зробило Україну більш об'єднаною, більш націоналістичною, більш орієнтованою на Захід, ніж раніше, навіть антиросійською. Росія цього не хотіла мати, коли це починалося", - заявив Волкер.

Він також прокоментував ідею президента РФ Володимира Путіна щодо миротворців на Донбасі. На думку американського дипломата, в озвученому вигляді вона не вирішить проблеми, а лише сприятиме ще більшому роз'єднанню України.

ВідеоКонфлікт на Сході України шкодить американсько-російським відносинам

Залиште свій коментар