Волкер прокоментував натяки Путіна та Трампа щодо поділу світу на "зони відповідальності"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку спецпредставника Держдепу США, українці, як і інші народи, повинні самостійно вирішувати проблеми всередині країни.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що Росія як велика держава має право вирішувати долю України.

Про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю "Эхо Москвы", коментуючи запитання ведучого щодо пропозиції Путіна американським колегам Бараку Обамі, коли він перебував на посаді, та Дональду Трампу про поділ світу на зони відповідальності.

"Це відображає фундаментальну відмінність у поглядах. Росія дотримується точки зору, що вона має право вирішувати долю сусідніх країн та інших народів, чи то українці, чи молдавани, чи грузини, чи хтось ще. США і Європа дотримуються позиції, закріпленої у всіх цих правових базах, про які я говорив (йдеться про Гельсінські угоди та Основний акт НАТО-Росія - прим.ред.). Вона полягає в тому, що ці люди мають право самостійно ухвалювати рішення", - вважає він.

На думку Волкера, українці, грузини та інші мають самі вирішувати долю своєї власної країни.

"Немає сумнівів у тому, що в цих країнах є проблеми, і всередині України є політичні проблеми, які необхідно вирішувати. У Грузії необхідно вирішувати етнічні і політичні проблеми, але вони повинні вирішуватися за допомогою законних конституційних засобів цих країн, а не через втручання ззовні і окупацію їхньої території", - наголосив спецпредставник Держдепу США з питань України.

Нагадаємо, раніше Волкер закликав світ реагувати на ситуацію на Донбасі. Він зазначив, що на Сході України існують серйозні гуманітарні проблеми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції