Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер розповів, у якому випадку США могли б скасувати санкції проти РФ

Волкер додав, що щодо Росії були застосовані різні групи санкцій.

Санкції США, застосовані щодо Росії в частині недотримання Мінських угод, були б зняті, якби український суверенітет було відновлено, а Мінські угоди виконано.

Про це повідомив спеціальний представник Держдепартаменту США із питань України Курт Волкер, передає Інтерфакс.

"Найбільш суворі санкції були накладені на Росію щодо недотримання Мінських угод, і якщо б Росія вийшла з Донбасу, положення Мінських договорів були застосовані, і ми б побачили відновлення суверенітету України, тоді ці санкції були б зняті", - сказав він.

Волкер додав, що щодо Росії були застосовані різні групи санкцій.

"Є санкції, накладені за анексію Криму. Є санкції, накладені пізніше за вторгнення на Донбас. Є санкції в рамках «закону Магнітського». Є санкції за втручання Росії в американські вибори. І це все різні групи санкцій", - роз'яснив він.

ВідеоКурт Волкер вважає атаку бойовиками Новолуганського спробою РФ зірвати Мінські угоди

Про це заявив спецпредставник Держдепу у справах України Курт Волкер. На конференції Атлантичної Ради США він наголосив, що встановлення прямих контактів з бойовиками лише затягне війну. Тоді, як миротворча місія ООН - чи не єдиний спосіб її завершити.

Курт Волкер вважає атаку бойовиками Новолуганського спробою РФ зірвати Мінські угоди

Нагадаємо, раніше спецпредставник Сполучених Штатів Америки у питаннях України Курт Волкер заявив, що санкції проти Росії мають продовжувати свою дію задля подальшого тиску. За його словами, єдність Європи й Америки у цьому питанні має ключову важливість. Адже у такому випадку Кремль не має можливості створити в Україні проросійську силу. Натомість спільні зусилля допомогли створити сильний анти-російський уряд. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції