Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер закликав РФ дотримуватися Мінських угод

Дипломат засудив видавання російських паспортів на Донбасі.

Спецпредставник державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що видавання російських паспортів українцям, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, загрожує мінському процесу. 

Про це дипломат написав у своєму Twitter.

Він наголосив, що Кремль повинен виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами. Крім того, за словами Волкера, прискорення видавання російських паспортів громадянам України ставить під загрозу зусилля, спрямовані на забезпечення миру.

ВідеоЄС готовий оголосити про невизнання паспортів РФ, які видають жителям ОРДЛО

У бельгійській столиці стартував саміт глав країн Євросоюзу. Серед головних тем – українське питання. Європейські лідери говоритимуть про порушення Москвою мінських угод, видачу паспортів жителям Донбасу та про подовження санкцій.  

ЄС готовий оголосити про невизнання паспортів РФ, які видають жителям ОРДЛО

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції