Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер закликав український уряд "звільнити від страждань" мешканців окупованого Донбасу

Він вважає, що Київ має надати цим людям підтримку.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер закликав український уряд зробити усе можливе, щоб підтримати мешканців окупованої частини Донбасу.

Про це він написав у Twitter.

"Люди на підконтрольній Росії частині східної України є українськими громадянами, і обов'язок уряду - зробити все можливе, щоб підтримати їх і звільнити від страждань, викликаних російською агресією", – заявив Волкер.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

ВідеоПутін націлився роздавати паспорти РФ за спрощеною процедурою усім українцям

Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс уже закликала ЄС відреагувати на нову ініціативу Путіна. А Німеччину, яка головує в Радбезі ООН, просить скликати засідання. Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у соцмережі написав, що такий випад може бути нічим іншим, як підготовкою до майбутнього збройного "захисту" нових співгромадян.  

Путін націлився роздавати паспорти РФ за спрощеною процедурою усім українцям

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції