Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер заявив, що працює спецпредставником США щодо України на громадських засадах

Ця інформація викликала здивування у його співвітчизників,

Спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер працює на цій посаді на громадських засадах. Про це він розповів виданню Politico, передає Голос Америки.

Волкер розповів автору статті, що прийняв посаду тимчасово і на громадських засадах. За його словами, це було необхідним через "особливо складний перехідний період", внаслідок якого у Держдепі не лишилось політичного призначенця, який міг бути відповідальним за переговори із Росією щодо України.

Американські коментатори були здивовані інформацією про статус Волкера. Вони вважають, що це показує реальне ставлення команди Дональда Трампа до вирішення конфлікту в Україні.

"Дивовижно! Наш спеціальний посланець до України - той, хто веде переговори із Сурковим - є волонтером. Це чітко вказує на те, наскільки важлива для Трампа та Тіллерсона дана місія", - написав у Twitter колишній посол США у Росії Майкл Макфол.

Нагадаємо, у липні 2017 року державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України. Передбачалося, що Волкер буде координувати всі зусилля Держдепартаменту, спрямовані на врегулювання конфлікту, що виник внаслідок вторгнення Росії до Криму, а потім і до східної України.

ВідеоРосія намагається заморозити конфлікт на Донбасі, - Курт Волкер

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції