Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкеру передали докази причетності військових РФ до обстрілів Волновахи та Маріуполя

Голова СБУ передав представнику Держдепу США листи від матерів тих українців, хто незаконно утримується на окупованій території.

СБУ передала США докази причетності кадрових військовослужбовців Російської Федерації до широкомасштабної гібридної агресії на Донбасі.

Це відбулося у середу, 16 травня, під час робочої зустріч голови СБУ Василя Грицака з спецпредставником Держдепу США Куртом Волкером та послом США в Україні Марі Йованович.

"Поряд із ескалацією РФ збройного конфлікту на Донбасі російські спецслужби вживають активних заходів щодо дестабілізації ситуації в середині України", – наголосив Грицак.

В СБУ поінформували, що представникам США було наведено чергові докази причетності кадрових військовослужбовців РФ до злочинів проти людяності на території України, зокрема до обстрілів Маріуполя та Волновахи, внаслідок яких загинуло 48 українських громадян.

Голова СБУ окремо звернув увагу іноземних партнерів на блокування російською стороною обміну заручників, яких РФ використовує для політичного тиску на українську владу.

Також Грицак передав звернення до Курта Волкера від матерів тих українців, хто незаконно утримується на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Своєю чергою іноземні партнери запевнили у подальшій підтримці України в процесі відновлення територіальної цілісності та протидії російському агресору. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції