"Вони борються за свій особистий рейтинг": Порошенко виступив за перезавантаження антикорупційних органів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, саме там знищуються справи проти корупціонерів.

Президент України Петро Порошенко розкритикував діяльність антикорупційних органів України та виступив за їхнє перезавантаження через неефективність.

Про це він заявив під час дискусії з представниками громадських організацій 17 квітня.

"І питання, чому корупціонери не сидять, у мене таке саме до керівників антикорупційних інфраструктур. Просто не за адресою. І коли 3 роки йде розслідування і воно не приносить результат – вже хоч який, або вибачтесь, бо перше, що роблять у нас на сьогоднішній день не тільки активісти, а ще й детективи, а ще й прокурори, вони біжать на прес-конференцію, вони борються за свій особистий рейтинг", - повідомив Порошенко.

За його словами, антикорупційні органи знищують справи проти корупціонерів, і, таким чином, знищують відповідні структури.

"Я вважаю, що антикорупційна інфраструктура в умовах, коли вона не дала тих результатів, яких очікували від неї президент і суспільство, підлягає перезавантаженню", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 11 квітня президент Петро Порошенко призначив 38 суддів Вищого антикорупційного суду, таким чином запустивши його роботу, підготовка до початку якого тривала три роки.

ВідеоТСН підрахувала, скільки грошей пішло на утримання антикорупційних органів за 4 роки

Спроби влади перекреслити діяльність антикорупційних органів не заважали їй з 2015 року фінансувати їх. ТСН підрахувала, скільки грошей пішло на Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне агентство з питань запобігання корупції з дня їх створення. 

ТСН підрахувала, скільки грошей пішло на утримання антикорупційних органів за 4 роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції