"Воно вам треба?": білоруські IT-фахівці пригрозили зупинити ключові сервери країни

Айтівці заявили про можливі проблеми з валютою.

Білоруське об'єднання "Кіберпартизани" пригрозило зупинити роботу податкової, енергетичної та банківської систем, якщо 13 вересня під час масштабних акцій протестів силовики будуть здійснювати затримання.

Про це повідомляє Telegram-канал "Кібер Партизани".

Крім того, білоруські IT-спеціалісти заявили, що Лукашенко має вийти на вулиці міста і перепросити у громадян. Вони заявляють, якщо їхні вимоги проігнорують, вони можуть "вбити рубль" і почати блокувати рахунки оточення Лукашенка.

"Буде дуже боляче, спочатку податкова система ляже, потім електрика в країні закінчиться, потім банківська система ляже ... Воно вам треба?", — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що 13 вересня перед акцією протесту "Марш героїв" люди помітили військову техніку, зокрема, колону автозаків та вантажівок. Техніка рухається проспектом Незалежності у Мінську.

Нагадаємо, протести у Білорусі тривають від 9 серпня. У неділю, 16 серпня, у десятках білоруських міст відбувся "Марш свободи" – наймасовіша акція протесту в історії незалежної Білорусі. Від 17 серпня опозиція оголосила загальнонаціональний страйк. Кандидатка в президенти, яку підтримала більшість білорусів, Світлана Тихановська з Литви заявила, що готова стати національною лідеркою. Аби розслідувати події у Білорусі та покарати винних у репресіях, комітет ПАРЄ ініціює створення міжнародного слідчого органу.

Під час протестів до білоруських СІЗО потрапили тисячі людей. У справі про захоплення влади заарештували двох членів Координаційної ради — Максима Знака та Марію Колесникову. На волі нині лишається єдина членкиня президії — нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич. 

Відео Вимога відставки Лукашенка: білоруський шахтар прикував себе кайданками на знак протесту

Протест під землею: білоруський шахтар прикував себе кайданками на робочому місці на глибині 300 метрів, вимагаючи відставки Лукашенка. 42-річний Юрій Корзун також вимагає звільнення заарештованих страйкарів та припинення насильства щодо протестувальників. Аби розслідувати події у Білорусі та покарати винних у репресіях, комітет ПАРЄ ініціює створення міжнародного слідчого органу. Під час протестів до білоруських СІЗО потрапили сотні людей. Напередодні заарештували двох членів Координаційної Ради - Максима Знака та Марію Колесникову - у справі про захоплення влади. На волі нині лишається єдина членкиня президії - нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич. Детальніше – у сюжеті.    

Вимога відставки Лукашенка: білоруський шахтар прикував себе кайданками на знак протесту

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів