Вперше після Маргарет Тетчер за крісло прем'єр-міністра Британії боротимуться дві жінки

Торі зіткнулися з необхідністю вибору нового лідера партії, після того, як Девід Кемерон оголосив, що йде у відставку.

Після чергового раунду голосування за нового лідера Консервативної партії Великобританії з гонки вибув міністр юстиції Майкл Гоув.

Про це пише ВВС.Russian.

Тепер на загальнопартійні вибори лідера, який потім автоматично стане главою кабінету міністрів - будуть висунуті дві кандидатури: голова МВС Тереза Мей і міністр енергетики Андреа Ледсом.

Це означає, що вдруге в історії Сполученого Королівства прем'єр-міністром стане жінка, після того як з 1979-го по 1990 роки кабінет міністрів очолювала Маргарет Тетчер. Торі зіткнулися з необхідністю вибору нового лідера партії, після того, як Девід Кемерон оголосив, що йде у відставку з-за підсумків референдуму про вихід Британії з Євросоюзу.

Додамо, що згідно з процедурою після референдуму Британія має офіційно оголосити Брюсселю про свій намір вийти з Євросоюзу, і країни-члени закликали Сполучене Королівство не затягувати цей процес.

Нагадаємо, 23 червня Великобританія на референдумі підтримала Brexit - вихід держави з Євросоюзу. При явці в 72% населення - найбільш високої з початку 1990-х років - лише 48% проголосували за те, щоб велика Британія залишилася в ЄС. Соціологічні дані свідчать, що сторона референдуму, яка програла, це молоді освічені британці, які виступали за збереження країни в Євросоюзі.

Після оприлюднення результатів референдуму прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який був головним противником Brexit, оголосив про свою відставку.

brexit

ВідеоВперше після Маргарет Тетчер уряд Великої Британії може очолити жінка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: