Вперше після Маргарет Тетчер за крісло прем'єр-міністра Британії боротимуться дві жінки

Торі зіткнулися з необхідністю вибору нового лідера партії, після того, як Девід Кемерон оголосив, що йде у відставку.

Після чергового раунду голосування за нового лідера Консервативної партії Великобританії з гонки вибув міністр юстиції Майкл Гоув.

Про це пише ВВС.Russian.

Тепер на загальнопартійні вибори лідера, який потім автоматично стане главою кабінету міністрів - будуть висунуті дві кандидатури: голова МВС Тереза Мей і міністр енергетики Андреа Ледсом.

Це означає, що вдруге в історії Сполученого Королівства прем'єр-міністром стане жінка, після того як з 1979-го по 1990 роки кабінет міністрів очолювала Маргарет Тетчер. Торі зіткнулися з необхідністю вибору нового лідера партії, після того, як Девід Кемерон оголосив, що йде у відставку з-за підсумків референдуму про вихід Британії з Євросоюзу.

Додамо, що згідно з процедурою після референдуму Британія має офіційно оголосити Брюсселю про свій намір вийти з Євросоюзу, і країни-члени закликали Сполучене Королівство не затягувати цей процес.

Нагадаємо, 23 червня Великобританія на референдумі підтримала Brexit - вихід держави з Євросоюзу. При явці в 72% населення - найбільш високої з початку 1990-х років - лише 48% проголосували за те, щоб велика Британія залишилася в ЄС. Соціологічні дані свідчать, що сторона референдуму, яка програла, це молоді освічені британці, які виступали за збереження країни в Євросоюзі.

Після оприлюднення результатів референдуму прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який був головним противником Brexit, оголосив про свою відставку.

brexit

Вперше після Маргарет Тетчер уряд Великої Британії може очолити жінка

На посаду нового прем’єр-міністра від правлячої консервативної партії залишилося три головні кандидати. При чому єдиний чоловік у цій трійці  міністр юстицій Майкл Ґоув значно поступається конкуренткам Терезі Мей та Андреї Лідс. Черговий раунд голосування пройде вже сьогодні й залишиться лише два кандидати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: