Вперше за 18 років. У росіян рекордно впав рейтинг підтримки Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Путіна підтримують менше половини росіян

Електоральний рейтинг президента Російської Федерації Володимира Путіна впав до мінімуму за 18 років, за нього готові голосувати лише 43% громадян РФ.

Про це пише BBC.

Видання посилається на дані опитування фонду "Громадська думка".

"Якщо б президентські вибори відбулися в найближчу неділю, Путіна підтримали б 43%. Це найнижчий показник, зафіксований соціологами за минулі 18 років. Лише у квітні 2001 року за Путіна були готові голосувати менше - 42%", - йдеться в повідомленні.

На думку експертів, зниження рейтингу може бути пов'язано з протестами через вибори у Мосміськдуму. Крім того, експерти прогнозують подальше падіння підтримки Путіна.

Зазначимо, що згідно з конституцією РФ, Володимир Путін не може йти на п'ятий президентський термін, таким чином не візьме участь у виборах 2024 року. Глава російської республіки Чечня Рамзан Кадиров вважає, що у президента РФ Володимира Путіна немає альтернатив, і тому варто подумати про подовження його повноважень.

Тим часом за інформацією Bloomberg, у Кремлі готують план, який дозволить Володимиру Путіну після наступних президентських виборів в РФ 2024 року мати розширені повноваження на посаді прем'єра та по-суті продовжити керувати країною.

Відео "Вплинути на бойовиків, аби ті припинили вбивати українців": Зеленський говорив телефоном з Путіним

Президент України вимагає термінової зустрічі країн "нормандської четвірки" через загибель напередодні чотирьох українських морпіхів під Павлополем. І тому після Путіна зателефонував також французькому колезі Макрону. Той, кажуть у президентському офісі, підтримав ініціативу та пообіцяв узгодити зустріч із Берліном та Москвою.  

"Вплинути на бойовиків, аби ті припинили вбивати українців": Зеленський говорив телефоном з Путіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції