Впровадження "дорожньої карти" поверне український суверенітет окупованому Донбасу – Порошенко

На думку президента, унікальна солідарність усього світу демонструє причину для оптимізму щодо впровадження Мінських угод.

Президент України Петро Порошенко вважає, що практичні кроки з впровадження "дорожньої карти" виконання Мінських угод дозволять повернути український суверенітет на окупований Донбас.

Як передає УНІАН, про це він повідомив на спільній прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом сьогодні в Брюсселі.

"Україна за останній рік сплачує величезну ціну за те, що Мінські угоди порушуються з боку Росії, це сотні українських солдатів ти цивільних, які вбиваються російськими окупаційними силами. Якщо ми підтримаємо "дорожню карту" (виконання Мінських угод) практичними діями кожен день, це нам надасть можливість досягти прогресу для того, щоби повернути український суверенітет на окуповані території", – заявив Порошенко.

"Я думаю, що унікальна солідарність ЄС, американських, канадських партнерів, усього світу демонструє ще одну причину для оптимізму щодо впровадження Мінських угод", – резюмував президент.

Нагадаємо, 19 жовтня лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція та Росія) затвердили німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" виконання Мінських угод.

"Українська пропозиція була спочатку підтримана нашими німецькими та французькими партнерами та на сьогоднішній день німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" були затверджені "нормандським форматом", – заявив Порошенко на прес-конференції за результатами переговорів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: