Все онлайн: уряд посилив боротьбу з рейдерством у сфері державної реєстрації

Все онлайн: уряд посилив боротьбу з рейдерством у сфері державної реєстрації

Фото: УНІАН

Там реформували комісію з розгляду скарг у сфері реєстрації.

Кабінет міністрів України ухвалив низку рішень, які посилять боротьбу з рейдерством у сфері державної реєстрації.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

"Ми перетворюємо комісію з розгляду скарг у сфері реєстрації на ефективний інструмент боротьби з рейдерством. По-перше, скаргу до комісії можна буде подати онлайн, це простіше і зменшить кількість помилок при подачі. Друге, усі висновки комісії будуть публікуватися онлайн негайно після підписання такого висновку, це забезпечить єдину практику розгляду для усіх та прозорість", - зазначив міністр юстиції Денис Малюська.

Також він зазначив, що уряд дозволив долучити до роботи комісії не лише чиновників, а і висококваліфікованих та високооплачуваних юристів із приватного сектору. За відповідне рішення члени Кабміну проголосували одноголосно.

Раніше міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що відтепер відкриті дані про юридичних осіб (ЄДР) почали публікуватися щодня, а не щотижня, також відкрилася можливість подавати скарги в Антирейдерську комісію в електронній формі через iGov. Міністр зазначив, що ці нововведення допоможуть боротися з наслідками рейдерства і анонсував кроки, які мають запобігти йому.

Рейдери переписали три фірми київського аграрія на підставних осіб

Рейдери переписали три фірми київського аграрія на підставних осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація