Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всі дії "агента Катерини" в рамках справи були санкціоновані прокуратурою – Холодницький

Керівник САП сподівається на неупереджене розслідування справи.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не був поінформований про слідчі дії стосовно агента НАБУ. Про це він розповів журналістам, передає кореспондент ТСН.

"Я дізнався про обшуки зі ЗМІ. Сподіваюся, що слідство буде проведено об'єктивно", - зазначив Холодницький.

Очільник САП пояснив, що в рамках справи за участю "агента Катерини" всі відомі йому процедури узгоджувались з прокуратурою і здійснювались за ухвали суддів.

"Катерина причетна до НАБУ, вона провела блискавичну операцію протягом минулого року і цього, і продовжує свою роботу. Я знаю, що по тих матеріалах, які у нас були в рамках справи, всі дії були санкціоновані прокуратурою в рамках нагляду і на що були отримані ухвали слідчих суддів. Чому розслідується провадження ГПУ, треба питати в них. Якщо в них є докази про якісь неправомірні чи злочинні дії стосовно НАБУ, я буду вимагати незалежного і неупередженого розслідування як з боку ГПУ, і як процесуальний прокурор можу запевнити, що таке ж незалежне розслідування буде проведене", - зазначив Холодницький.

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

1 грудня в прес-службі ГПУ повідомили, що проводили обшук у справі про провокування дачі хабара чиновниці Державної міграційної служби у агента Національного антикорупційного бюро України Катерини Сікорської. Керівник НАБУ Артем Ситник заявив, що обшуки провели загалом у шістьох агентів Бюро, затримань не було. Водночас з приводу нібито знайденого в "агента Катерини" майна Ситник заявив, що воно агентові не належить. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції