Усі фракції Ради, окрім "Слуги народу", готові здійснити демарш та покинути залу засідань – депутатка від "ЄС"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, у залі залишиться лише одна фракція.

Народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар повідомила, що всі парламентські фракції, окрім "Слуги народу", готові вчинити демарш та покинути залу засідань після голосування за законопроєкт про імпічмент президента.

Про це вона написала у своєму Facebook.

"Спроби поламати регламент і Раду через голосування всього відразу в цілому призвело до того, що всі фракції, окрім правлячої, готові покинути залу. Легалізовувати шабаш ніхто не хоче. Якщо так буде далі, в залі лишиться одна фракція, і буде штампувати те, за чим жити усім нам", - заявила Сюмар.

Очікувана історія. Спроби поламати регламент і Раду через голосування всього відразу вцілому призвело до того, що всі...

Опубліковано Вікторією Сюмар Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Депутати з "Батьківщини" та "Голосу" заявляють, що процедура, визначена ухваленим законом, дуже складна. І все можна було б зробити легше, якщо внести зміни до Конституції у частині недоторканності президента, як було з депутатами, йдеться у ТСН.

Всі депутати, окрім "Слуги народу", проголосували проти закону, щоб можна було внести правки і згодом проголосувати з правками, але більшість розпорядилась по-своєму.

"Ви просто принижуєте зараз саму роль парламенту. Ви перекреслюєте право кожного депутата подати поправки. Якщо ви сьогодні будете так ухвалювати всі інші поправки, то ми звертаємося до українців – знаєте, парламенту не існує! Це просто зелений прінтер і зелений ксерокс, просто зелені приставки до мікрофона", - обурилась нардеп Ірина Геращенко.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 10 вересня проголосувала за президентський законопроєкт щодо процедури імпічменту. За відповідне рішення спочатку проголосували 337 народних обранців. Згодом депутати ухвалили документ в цілому 245 голосами. На думку депутатів інших фракцій парламенту, одразу розгляд у першому та другому читанні є порушенням регламенту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції