Всі проти прямої зустрічі з Путіним. Зеленський розповів, як погоджують перемовини нормандської четвірки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найближчим часом мають обрати дату.

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня розповів журналістам, як готується зустріч лідерів нормандської четвірки – України, Росії, Німеччини та Франції

За його словами, спочатку на дату 16 вересня погодилися всі сторони перемовин, окрім Росії.

"З приводу дат: відтермінування і дата дійсно залежала від російської сторони, тому що Франція, Німеччина  і Україна, була одна дата – 16 вересня. Росія не змогла підтвердити цю дату", - наголосив він.

Гарант додав, що складно було домовитися, щоб саміт нормандського формату відбувся взагалі. Як варіант може бути і пряма зустріч між Зеленським та президентом РФ Володимиром Путіним, але "всі були проти".   

"Зустрічатися ми з вами можемо у двох форматах – нормандський формат і зустріч пряма моя з президентом Росії. Про цю зустріч пряму ніхто не говорить, тому що всі – проти", - додав він.

Зеленський додав, що на нормандську зустріч українська сторона йде із домовленостями, які були ухвалені під час попередніх зустрічей, зокрема і Мінського формату.

Український президент виступає за проведення зустрічі лідерів нормандської четвірки якнайшвидше. Найближчим часом дату мають обговорити Німеччина і Франція, а потім долучити до цього і Росію.

"У мене є варіанти дат, вони вже є. На які ми погоджуємось. Тому що я рахую кожен день. Чесно, статистика така: два дні – одна людина (загиблий на Донбасі – Ред.)", - пояснив Зеленський.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки.  

Нагадаємо, у Києві відбувається пресмарафон із президентом України Володимиром Зеленським. Для спілкування із журналістами в Офісі президента обрали незвичний формат: український лідер відповідатиме на запитання груп журналістів по 7-10 осіб. Кожні півгодини групи мінятимуться. У Зеленського стверджують, що триватиме пресконференція протягом усього дня.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції