Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Встигнути до опівночі. ЦВК пообіцяла оголосити остаточні результати парламентських виборів

Результатів ще немає по восьми мажоритарних округах.

Центральна виборча комісія обіцяє таки оголосити результати позачергових парламентських виборів сьогодні, 5 серпня, до 24.00, як передбачає закон.

У ці хвилини тривають наради та робочі зустрічі. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30

Напередодні члени ЦВК працювали до пізньої ночі - власноруч перераховували бюлетені зі скандального 50-го округу на Донеччині.

Нині мають остаточні цифри по 191-му одномандатному округу.

До кінця доби ЦВК має отримати і повідомити українцям результати ще по восьми округах.

За партійними списками ЦВК оголосила результати виборів іще в суботу. Отже, до парламенту проходять п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Європейська солідарність" та "Голос".

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

ВідеоВстигнути до опівночі: ЦВК обіцяє оголосити результати позачергових парламентських виборів

У ці хвилини тривають наради та робочі зустрічі. Напередодні члени ЦВК працювали до пізньої ночі - власноруч перераховували бюлетені зі скандального 50-го округу на Донеччині. Нині мають остаточні цифри по 191-му одномандатному округу. До кінця доби ЦВК має отримати і повідомити українцям результати ще по 8-ми округах.  

Встигнути до опівночі: ЦВК обіцяє оголосити результати позачергових парламентських виборів

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції