Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВВС видалило відео до чемпіонату світу з футболу з "російським" Кримом

Видаленню ролика з анексованим півостровом посприяв представник Єврокомісії.

Видання ВВС видалило ролик із анонсом міст, де відбудеться Чемпіонату світу з футболу 2018 року, в якому Крим був вказаний частиною Росії.

Відео зникло з сайту корпорації після того, як представник Єврокомісії Адам Казновськи на сторінці видання у Twitter обурився через побачене.

"Чому на мапі Крим показаний у складі Росії? Крим був незаконно анексований і входить до складу України за міжнародним правом", - наголосив він.

Своєю чергою на скаргу відреагувала посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

"Підозрюю, що це невинна помилка, яку, впевнена, виправлять. Крим - це Україна", - заявила вона.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року, в Криму Росія провела так званий "референдум", на якому буцімто більша частина населення півострова "виступила" за його вихід зі складу України.

За його результатами 18 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав так званий "Договір про прийняття Криму до складу Росії". Крім Путіна, під цим документом свої підписи також поставили так званий "прем'єр" Криму Сергій Аксьонов, "спікер" Держради республіки Володимир Константинов і "народний мер" Севастополя Олексій Чалий.

За кілька днів, а саме 21 березня цей "документ" пройшов останній етап "ратифікації" в російських держорганах і формально "набув чинності".

Україна та переважна частина світової спільноти засудили захоплення Криму Росією, заявивши, що вважають його анексією, а результати "референдуму" не визнають взагалі.

Агресивна окупація Криму Росією тривала близько місяця, а прибічники так званого "повернення" Криму до складу РФ заявляли, що нібито насправді все, що сталося, було "волевиявленням народу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції