Кількість правопорушень під час виборів зросла до 1700. Відкрито 25 кримінальних справ

Кількість правопорушень під час виборів зросла до 1700. Відкрито 25 кримінальних справ

Найбільше заяв та повідомлень поліцейські зареєстрували у місті Києві, Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях. 

Національна поліція повідомила, що станом на 19:00 зареєструвала 1768 повідомлень, пов'язаних з виборами, пише прес-служба відомства.

У поліції склали 15 адмінпротоколів і відкрили 25 кримінальних проваджень. Здебільшого вказані факти, пов’язані з незаконною агітацією, фотографуванням бюлетенів, підкупом виборців, пошкодженням бюлетенів. Також зафіксували 8 спроб винесення бюлетенів за межі виборчої дільниці.

"Тільки за сьогодні до органів поліції надійшло 1768 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з них: у Дніпропетровській області – 282, у місті Києві – 238, Донецькій області – 163, Одеській – 159, Харківській – 155, Полтавській – 78, Сумській – 74, Луганській – 59, Вінницькій – 55, Житомирській та Київській – по 53, Чернігівській та Миколаївській – по 47, Тернопільській – 39, Запорізькій – 38, Херсонській – 37, Волинській – 33, Чернівецькій – 32, Рівненській та Закарпатській – по 24, Львівській – 21, Хмельницькій – 20,  Івано-Франківській – 18, Кіровоградській – 13 та Черкаській – 6", – повідомили правоохоронці.

Нацполіція отримала 17 повідомлень про замінування. "У місті Дніпрі маємо 9 повідомлень про замінування виборчих дільниць. Співробітники вибухотехнічних служб Нацполіції та ДСНС ці повідомлення відпрацювали, інформація не підтвердилася", - повідомив голова Національної поліції України Олександр Фацевич.

Станом на 16:00 у поліції було зафіксовано 950 заяв і повідомлень про порушення, відкрито 12 кримінальних проваджень.

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Центральна виборча комісія повідомила про те, що на дільниці прийшло 45,1% виборців станом на 15:00. Найбільша активність фіксується у Чернігівській області (48,58%), найменша - на Закарпатті.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушення під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Відео Невідомий повідомив про мінування одразу 9 виборчих дільниць у Дніпрі

На Дніпропетровщині вибори президента проходять без масових фальсифікацій, кажуть спостерігачі. Утім жартівники повідомили про мінування одразу кількох дільниць. Вибухотехніки із собаками перевірили вказані дільниці і нічого не знайшли.    

Невідомий повідомив про мінування одразу 9 виборчих дільниць у Дніпрі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів