"Я б хотіла бути відсутньою". Дружина Зеленського розповіла, якою бачить роль першої леді

Дата публікації
Перегляди
61к
"Я б хотіла бути відсутньою". Дружина Зеленського розповіла, якою бачить роль першої леді

Associated Press

Олена Зеленська хотіла б і надалі писати сценарії "Кварталу-95" та не займатися політикою.

Дружина Володимира Зеленського Олена розповіла про те, яким вона бачить своє майбутнє у ролі першої леді держави. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню BBC News Україна.

На запитання, якою буде перша леді у разі обрання Володимира президентом, Олена відповіла: "Я про це дуже серйозно ще не думала. Але якщо це можливо, я б хотіла займатись тим, чим я займалась. З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди і займаються благодійністю. Я дуже серйозно до цього ставлюся, адже це величезна відповідальність".

За її словами, вона переживає через те, що у обов'язки першої леді потрібно зануритись повністю.

"З іншого боку, я розумію, що така персона, як перша леді, може привернути увагу до проблем тих, хто дійсно може допомогти. Тобто це персона, яка може гарантувати результат. Для мене це дуже складно", - поділилась своїми почуттями дружина шоумена.

Журналістка запитала, чи обговорювали ґрунтовно вони з чоловіком це питання. На що Олена сказала: "Ні. Він мені взагалі сказав, що ти можеш ніде не бути, повністю вийти з інформаційного поля і бути відсутньою в ньому".

Зеленська боїться політики і хотіла б бути подалі від неї.

"Чесно, я б хотіла бути відсутньою (на посаді першої леді – ред.). Як вийде. Будемо думати, говорити. Можливо, тут є обов'язки, які неможливо на когось перекласти", – додала вона.

Нагадаємо, станом на 11 ранку, 22 квітня, Зеленський виграє президентські вибори. Він набрав 73% голосів.

Поцілунки й обійми: як кандидати дякували своїм дружинам

Поцілунки й обійми: як кандидати дякували своїм дружинам