"Я би звільнив не Кличка, а Столара". Прем’єр прокоментував звільнення голови КМДА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урядовець каже, що останнє слово - за президентом.

У Києві не припинилася корупційна практика груп впливу на столичну адміністрацію. Так під час брифінгу заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи рішення Кабміну щодо погодження звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА.

Очільник уряду заявив, що особисто дуже поважає Кличка: "Я би звільнив не його, а пана Столара (Вадим Столар, забудовник та підприємець, який нібито має вплив на Кличка - Ред.) , але посади у цієї людини немає, тому зробити це було би неможливо".

Він додав, що остаточне рішення про звільнення голови КМДА має ухвалювати президент України Володимир Зеленський.

"В мене не має жодних сумнівів, що в Києві не припинилася корупційна практика і досі існують групи впливу, які насправді дуже сильно впливають на діяльність адміністрації. Тому, якщо підсилити Кличка сильним менеджером, це би дуже гарно відбилося на інтересах пересічних киян", - сказав Гончарук. 

На запитання про те, чи є в нього кандидатура на заміну голови КМДА, він відповів: "У мене немає. Якщо президент прийме рішення, - будемо шукати". 

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації.  Кличко, своєю чергою, заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування

Залиште свій коментар

Вибір редакції