"Я громадянин найвеличнішої країни". Жириновський підготував варіант клятви для громадянства РФ

Раніше Путін запропонував ввести церемонію складення присяги або клятви для тих, хто в отримує громадянство Росії.

Лідер російської фракції ЛДПР Володимир Жириновський підготував свій варіант клятви для отримання громадянства Росії.

Про це повідомляє ТАСС.

"Вступаючи в громадянство Росії, я відчуваю невимовний захват, що відсьогодні я громадянин найвеличнішої країни на цій землі. І я ніколи не зраджу тебе, Росіє, ніколи не зможу йти на поводі у твоїх ворогів і завжди буду пишатися, що я твій син. І ці шість літер - Росія - завжди будуть пекти моє серце найвищою любов'ю до моєї великої Батьківщини", - йдеться у підготовленому Жириновським тексті присяги.

За його словами, "зараз людина у разі позитивного рішення про отримання громадянства Росії просто отримує паспорт як якусь довідку".

"А це ж величезна відповідальність перед країною, яка довіряє тобі, яка приймає до своїх лав. Тому я згоден, що необхідно перед отриманням паспорта вимовляти клятву вірності Росії", - заявив він.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін запропонував ввести церемонію складення присяги або клятви для тих, хто вступає до громадянства РФ. У зв'язку з цим в нелегітимній Держдумі була створена робоча група зі створення тексту присяги з прийому в громадянство, до якої увійшли представники всіх фракцій.

Залиште свій коментар