"Я - хороший президент". Зеленський відповів на запитання журналіста, якого не акредитували на пресмарафон

Дата публікації
Перегляди
8129
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Я - хороший президент". Зеленський відповів на запитання журналіста, якого не акредитували на пресмарафон

Фото: УНІАН

У пресслужбі глави держави пояснили, що від того ЗМІ вже були акредитовані представники.

Під час пресмарафону президенту України Володимиру Зеленському поставили запитання від журналіста Данила Мокрика, якого не акредитувала на захід пресслужба глави держави.

Його запитання зачитала журналістка "Суспільного" з Черкас. Саме це ЗМІ готове було поступитися своєю акредитацією заради Мокрика, але пресслужба на це не погодилася.

"Під час брифінгу 10 днів тому у відповідь на одне із запитань Ви сказали, що поспішаєте до дітей. Це була 19:30 і це був момент, коли суспільство було геть спантеличене і щодо "формули Штайнмаєра", і щодо скандалу з Трампом. А президент поспішає до дітей. Чи усвідомлює президент України, що його головна відповідальність перед десятками мільйонів українців, що йому треба вибирати або він хороший сім'янин, або він президент. Ви цей вибір зробили?", - зачитала журналістка запитання від Мокрика.

"Так, я усвідомлюю. Я цей вибір зробив.  Я - хороший президент", - відповів Зеленський.

Він зазначив, що робити вибір між президентством і батьківством зовсім не потрібно.

"Завжди люди, в кого є діти, дуже рідко ставлять запитання, чи зробив ти вибір між професією, відповідальністю і дітьми. Діти – це не вибір. Діти – це головна і єдина функція людства. Бо саме діти є продовженням, саме заради них ми щось робимо в житті. Ми живемо й розвиваємося лише через те, що в нас є покоління. Тому я не хотів би обирати між тим, чи хороший я президент, чи хороший сім'янин. І якщо обирати, то я хотів би без цього поважного пана журналіста сам обирати. Тому я ніколи не перестану бути батьком. Бо це є природні мої головні повноваження. А з точки зору моєї відповідальності, мої головні повноваження  - президент України, і тому вибір зрозумілий – я президент. Але так вибір ніколи не робиться. Це дуже велике, складне, філософське питання. Це запитання від журналіста на рівні: "Курка чи яйце?". Тобто відповіді на таке питання немає. Пріоритет – Україна, пріоритет – я президент. Але частина цього президентства – це мої обов'язки як батька. І обов'язки батька жодна професія, жодний статус ніколи не знімуть", - сказав Зеленський.

Глава держави звернув увагу, що на пресмарафон акредитовані близько 300 представників медіа.

"Я хотів би звернутися з приводу кількості журналістів. Я не знайомий із цією людиною, але, мені здається, тут не три журналісти, які просто до нас лояльні. А мені здається, що ми відкриті й дуже багато людей сюди потрапили. Якщо ви це не бачите - ну, вибачте. Якщо тут перебуває понад 300 людей, журналістів, і хтось не потрапив, я не знаю навіть людини, і я навіть не звіряв списки, я би ніколи це не робив", - зазначив Зеленський.

Прессекретарка президента Юлія Мендель пояснила, що від одного ЗМІ акредитовували по одному журналісту й оператору чи фотографу. А від ЗМІ, в якому працює Мокрик, уже були акредитовані представники. Тому йому й відмовили в акредитації.

Зеленський встановив світовий рекорд - так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

Зеленський встановив світовий рекорд - так довго з журналістами жоден президент не спілкувався

 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Пресмарафон Зеленського
Дата публікації
Перегляди
8129
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація